polska

Women’s Leadership Academy

O Women’s Leadership Academy

Kobiety, aby odnieść sukces, muszą nauczyć się radzić sobie zarówno z czynnikami zewnętrznymi, które utrudniają im dostęp do wyższych stanowisk w pracy, jak i czynnikami wewnętrznymi, które tkwią w nich samych. Nasz kurs zapewnia pozyskanie wiedzy i umiejętności kobietom poszukującym sposobu na wzmocnienie własnego potencjału i pozycji oraz rozwój lokalnej społeczności czy swojej organizacji. W naszych programach uczestnicy zyskują umiejętność wykorzystania swoich podstawowych wartości, sieci kontaktów i inteligencji emocjonalnej, aby być skutecznym liderem i napędzać przyszłość. 

W ramach WLA realizowane są programy pomagające rozwinąć pełny potencjał zawodowy jako lidera w pracy, w życiu publicznym i w społeczeństwie. Uczymy, jak wzmacniać swoje unikalne mocne strony, umiejętności i cechy a także jak wykorzystywać swoje sieci kontaktów i maksymalizować własny potencjał innowacyjny. 

W świecie, który wkrótce będzie zdominowany przez sztuczną inteligencję, to te umiejętności – oraz wynikające z nich zintegrowane rozwiązania oparte na współpracy – zapewnią sukces przywództwa.

Jeśli chcesz przyspieszyć swój cel, jakim jest zostanie liderem, i chcesz to zrobić wspólnie z innymi ambitnymi i podobnie myślącymi kobietami, powinnaś dołączyć do Women’s Leadership Academy.

WLA organizuje akademię przywództwa, która zapewnia uczestnikom kompleksowy zestaw narzędzi przywódczych i prowadzi je przez tematy, które pomogą im stawić czoła wyzwaniom, przed którymi stają na początku swojej liderskiej ścieżki. 

 

 

Co oferujemy:

• Rozwój umiejętności i wiedzę jak wykorzystać swoje unikalne mocne strony i cechy jako potężne narzędzia przywódcze

• Nauczymy wykorzystywać relacje, powiązania i interakcje międzyludzkie, aby osiągać założone cele

• Pomożemy stworzyć plan samorozwoju, który pomoże zidentyfikować mocne strony i poprowadzi ku przyszłemu sukcesowi

• Oferujemy możliwość dołączenia do grupy kobiet, które chcą w pełni wykorzystać swój potencjał jako lidera i wnieść wartość dodaną do swoich organizacji i do społeczności.